Klimatyzacja i wentylacja – Swan-Klim Wrocław

Klimatyzacja i wentylacja – Swan-Klim Wrocław
Nazwa Firmy: Klimatyzacja i wentylacja – Swan-Klim Wrocław
Rodzaj działalności:
Długi Opis Firmy:

Firma Swan-Klim działa na rynku od wielu lat. Specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji sanitarnych, zarówno bytowych, jak i przemysłowych. Chociaż ofertę kieruje przede wszystkim do klientów z Wrocławia i całego Dolnego Śląska, realizuje również zlecenia w innych częściach kraju. Jako zespół wykwalifikowanych fachowców zapewnia kompleksową obsługę inwestycji.

W zakresu usług wchodzi doradztwo techniczne i nadzór inwestorski nad instalacjami sanitarnymi, ich projektowanie, dostawa i montaż. Dysponując specjalistycznym sprzętem pomiarowym, firma wykonuje analizy techniczne i pomiary pracy urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Realizuje instalacje wentylacji mechanicznej, bytowej i pożarowej wraz z automatyką. Oferta obejmuje również instalacje chłodnicze i klimatyzacji.

Swan-Klim prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i chłodniczych. Wykonuje przeglądy i cykliczne konserwacje urządzeń. Zapewnia elastyczne podejście i pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Suszarkowy NIP: 8842510102
Suszarkowy REGON: 021324284
Suszarkowa strona: klimatyzacja wrocław
Suszarkowy telefon: 880515087
Suszarkowy adres: ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław