Sklep Winrol – żaluzje drewniane do każdego wnętrza

Sklep Winrol – żaluzje drewniane do każdego wnętrza
Rodzaj działalności
Długi Opis Firmy

Nie łatwo jest wybrać prawidłowe osłony okienne. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników. Wśród nich znajduje się sam wymiar okna, a także całościowa aranżacja pomieszczenia. W szczególności, jeżeli osłony okienne mają zostać zamontowane we wnętrzach. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie otrzymacie najlepsze osłony okienne, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, to zapraszamy do tego, aby sprawdzić ofertę Winrol.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Jesteśmy firmą, która proponuje: plisy rzymskie, rolety okienne, żaluzje aluminiowe, rolety klasyczne, a także rolety dachowe. To jednak nie wszystko. Całkiem możliwe, że przypadną Wam do gustu żaluzje drewniane, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Są one propozycją, która idealnie odnajdzie się we wnętrzach zaprojektowanych w stylu tradycyjnym, a także nowoczesnym. Nasza firma zapewnia indywidualne doradztwo, a także wycenę. Wszystkie zamówienia są przez nas realizowane w bardzo szybki sposób. Do produkcji osłon okiennych używamy najlepszych materiałów.

WinRol Rolety i Żaluzje

Suszarkowy NIP
8982119415
Suszarkowy REGON
022023461
Suszarkowy telefon
506276482
Suszarkowy adres
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
  • Sklep Winrol – żaluzje drewniane do każdego wnętrza
  • Sklep Winrol – żaluzje drewniane do każdego wnętrza