Specjalistyczny sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Specjalistyczny sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
Rodzaj działalności
Długi Opis Firmy

Sklep Szczotki Przemysłowe jest miejscem, które to do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku, zawsze dbając o wysoką jakość obsługi. Jeżeli prowadzicie własne przedsiębiorstwo, stoicie na czele instytucji publicznej i są Wam potrzebne szczotki przemysłowe, to dzwońcie do nas. Bardzo chętnie sprawdzimy co możemy Wam zaoferować.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

Posiadamy wysokiej jakości szczotki, które z powodzeniem będziecie mogli wykorzystywać przez długi czas. Mamy szczotki listwowe (w tym uszczelnienia szczotkowe, listwy kątowe, standardowe), szczotki elastyczne (w tym wykonanie proste, wykonanie kątowe), szczotki antystatyczne (w tym listwowe niestandardowe).

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Nie zapominajcie także o tym, że w naszej ofercie znaleźć możecie m.in. szczotki panelowe do wszystkich maszyn CNC. Jest tego znacznie więcej. Możecie u nas również zamówić szczotki walcowe i szczotki do zamiatarek. Na bieżąco pracujemy nad tym, aby móc zaoferować Wam jeszcze większą ilość wysokiej jakości produktów.

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Suszarkowy NIP
7352858145
Suszarkowy REGON
122961742
Suszarkowa strona
Suszarkowy telefon
756409002
Suszarkowy adres
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
  • Specjalistyczny sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
  • Specjalistyczny sklep Szczotki-Przemyslowe.pl