Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław

Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław
Rodzaj działalności
Długi Opis Firmy

Nasza oferta obejmuje zarówno dostarczanie wysokiej jakości wyrobów wykończeniowych jak i budowlanych ze stali, jak również obróbkę i sprzedaż metali nieżelaznych. Na rynku istniejemy od wielu lat, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo szeroki wybór produktów oraz to, że wszystkie usługi realizujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zaginanie blach Wrocław fot.1

Wśród produktów, które jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom, znajdują się między innymi obróbki blacharskie, kaletnice baryłkowe, blachy trapezowe, kasetony, kasety ścienne i wiele innych produktów. Cały czas staramy się rozszerzać nasze możliwości, inwestując zarówno w najnowocześniejszy sprzęt, jak i w rozwój naszych pracowników.

Zaginanie blach Wrocław fot.2

Dzięki temu jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na zapoznanie z naszą ofertą znajdzie w niej produkty najwyższej jakości. Wykonujemy też szereg specjalistycznych usług, które dotyczą między innymi zaginanie, cięcie laserowe, gięcie czy też przygotowywanie perforacji w stali. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Suszarkowy NIP
8961302657
Suszarkowy REGON
932645847
Suszarkowa strona
Suszarkowy telefon
713169301
Suszarkowy adres
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
  • Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław
  • Spółka P.G. GROUP – zaginanie blach Wrocław